
Volkswagen wil toekomst en verleden verenigen in het I.D. Buzz concept. Vorig jaar toonden ze al de personenversie, vandaag hebben ze ook een bestelvariant klaar.
In 2022 wil Volkswagen de I.D. Buzz op de markt brengen. Wij denken alvast dat tegen dan de Transporter aan zijn zevende generatie toe is en deze I.D. Buzz als elektrische broer door het leven zal gaan.
Geen grote wijzigingen voor de Cargo-versie. Hij staat net als de I.D. Buzz op Volkswagens MEB-platform, de MQB voor elektrische voertuigen dus. Toch werd hij 108 millimeter langer door een aangepaste overhang achteraan. Dat zorgt er mee voor dat hij 800 kilogram nuttig laadvermogen heeft.

Ook de range blijft behouden, waardoor de elektrische VW een goeie 600 kilometer ver zou kunnen komen aangedreven door twee elektromotoren. de eerste heeft 48 kWh en kan je in een kwartiertje opladen met een 150 kW-lader. De andere heeft 111 kWh en zou volgens VW in een half uur zijn opgeladen.

Autonoom rijden zou ook kunnen, met de I.D. Pilot. Die neemt het sturen en rijden van je over waarna je zelf je zetel kan wegdraaien om met iets anders bezig te zijn. Wij vragen ons alvast af of Deutsche Post al een bestelling heeft geplaatst.
Recente reacties
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)
amaai ja,dat ze daar nog niet opgekomen zijn
Door andre123 1 jaar geleden
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)
Als er nu eens een station-versie van zou zijn, dan zou het nog interessanter zijn. Die extra...
Door Waxweazel 1 jaar geleden
Vraag: Met welke auto zou jij laatste 10 liter benzine ter wereld op rijden?
Met de Alpine A610
Door Paul Geeraerts 1 jaar geleden
Brengt Techart Porsche Cayenne Coupé in evenwicht?
0,2 sec sneller dan de Stelvio Quadrifoglio :-)
Door Jos D. 1 jaar geleden