
Porsche werkt volop aan een opvolger van de 911 RSR, de meest succesvolle GT-racewagen van vorig jaar. Die opvolger reed laatst zijn eerste testrondjes en zal in 2017 in de kampioenschappen verschijnen.
De 911 RSR racewagen krijgt in 2017 opvolging. Waardoor deelnemers van GTE- en GTLM-kampioenschappen al kunnen uitkijken naar spaarcenten. De opvolger van de 911 RSR reed intussen al zijn eerste rondjes op het testcircuit van Porsche in Weissach. Een opwarmertje, want vanaf nu zal hij - afgeplakt - geselecteerde racecircuits wereldwijd afrijden om alle componenten te optimaliseren.
Aan de turbo?
Grootste vraag is natuurlijk welke krachtbron huist in deze opvolger. De reguliere 911 ging namelijk aan de turbo, waardoor het misschien wel eens over en out kan zijn voor de atmosferische boxermotor met 470 pk in de huidige RSR.

De eerste verschijning is alvast tijdens de 24-uursrace in Daytona in januari 2017. Dus de Duitsers hebben nog wel even de tijd om de wagen klaar te krijgen.
Recente reacties
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)-
Door andre123 3 jaar geleden
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)-
Door Waxweazel 3 jaar geleden
Vraag: Met welke auto zou jij laatste 10 liter benzine ter wereld op rijden?
Met de Alpine A610
Door Paul Geeraerts 3 jaar geleden
Brengt Techart Porsche Cayenne Coupé in evenwicht?
0,2 sec sneller dan de Stelvio Quadrifoglio :-)
Door Jos D. 3 jaar geleden