
Het lijkt erop dat ze bij Hyundai zelf doorhebben dat de lancering van de potente i30 N lang op zich laat wachten. Dus waarom tussendoor geen video op ons netvlies schieten van een afgeplakt prototype op heerlijke bergwegen? Plofgeluidjes van de uitlaten inbegrepen.
Van de eerste keer er boenk op zitten, dat lijken de jongens van de N-divisie bij Hyundai na te streven met de i30 N. Het zou alleszins verklaren waarom de variant bijna langer in ontwikkeling is dan de i30 bestaat en we hem pas bij de volgende generatie te zien krijgen. Nu ja, dat klinkt alvast erger dan het is, want in september halen de Zuid-Koreanen al het doek van die nieuwe i30. Of dat ook wil betekenen dat we meteen de N-versie te zien krijgen, dat is niet helemaal duidelijk.
De krachtige i30 heeft alvast sterke - en veelal gevestigde - tegenstanders om het tegen op te nemen. Denk maar aan de Volkswagen Golf GTI, Ford Focus ST en Seat Leon Cupra. Al besparen ze - net zoals bij de rally-afdeling van het merk - geen eurocent om hun atleet er helemaal klaar voor te stomen. Dat bewijst deze trainingssessie door de bergen nog maar eens.
Hyundai... beloof ons dat we hem op gelijkaardige wegen kunnen testen.
Recente reacties
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)
amaai ja,dat ze daar nog niet opgekomen zijn
Door andre123 1 jaar geleden
Rij-impressie + video: Renault ZOE Z.E. 50 R135 (2019)
Als er nu eens een station-versie van zou zijn, dan zou het nog interessanter zijn. Die extra...
Door Waxweazel 1 jaar geleden
Vraag: Met welke auto zou jij laatste 10 liter benzine ter wereld op rijden?
Met de Alpine A610
Door Paul Geeraerts 1 jaar geleden
Brengt Techart Porsche Cayenne Coupé in evenwicht?
0,2 sec sneller dan de Stelvio Quadrifoglio :-)
Door Jos D. 1 jaar geleden